דרור  סלמן
משרד עורכי דין פלילי


054-4670055

משפט על אלימות במשפחה - עורך דין לעבירות אלימות במשפחה.
עומד בחזית המאבק שנוצר בתוך המשפחה. תפקיד עורך הדין לעבירות אלימות במשפחה הינו לסייע, להעניק ייעוץ משפטי וייצוג בבתי המשפט בכל זמן שאדם הוזמן לחקירה במשטרה, נעצר במעצר ימים או במעצר  עד תום ההליכים וזאת בגין חשד ואשמה של עשיית מעשים הנוגדים את החוק למניעת אלימות במשפחה 1991 שהם למעשה כלל עבירות אלימות במשפחה: אלימות פיזית - אלימות מינית - התעללות נפשית - אלימות מילולית. במשרדנו נסייע ככול הניתן במקרים שאתה חשוד או להבדיל, הופעלה נגדך אלימות מינית, אלימות מילולית, אלימות נפשית, אלימות פיזית, אלימות כלכלית ואתה זקוקה לצו למניעת הטרדה מאיימת. במשרד עו"ד דרור סלמן קיימת מחלקה לטיפול בסכסוכים משפחתיים בין הגבר לאישה.
אנו מייצגים בתיקים בכל הקשור משפט על אלימות במשפחה, למזונות, הסכמי ממון, מדור, מזונות אישה וחלוקת רכוש. המחלקה לדיני משפחה נועדה לתת מענה לזוגות בהליכי גירושין שזכויותיהם קופחו על ידי המערכות השונות בכלל, ומערכת המשפט בפרט. רבות הזכויות של המתגרשים אשר נפגעות: מזונות מוגזמים, הסדרי ראיה מקפחים, תשלומי מזונות אישה ועוד.
דף זה מיועד לנשים  ולגברים, ללא הבדל מין, תוך כוונה לסייע במניעת אלימות במשפחה ולצמצם את התופעה ככול שניתן בארץ.
במשרד תמצאו מענה לשאלות ולבעיות שמתעוררות לפני ואחרי הליך הגירושין.
משרדנו זמין 24 שעות ביממה וניתן לקבל ייעוץ ראשוני טלפוני  052-2670055

אלימות פיזית, אלימות מינית

במידה והותקפת על ידי בת הזוג או הוגשה נגדך תלונה במשטרה בגין עבירות אלימות במשפחה אתה צפוי למשפט על אלימות במשפחה.
אנו נייעץ לך ונסייע משפטית על מנת להימנע מפגיעות עתידיות, נייעץ משפטית כיצד עליך לפעול על מנת להתמודד עם החשדות והאשמות שהועלו נגדך ונסייע לך משפטית להתמודד כנגד צו הרחקה  במידה וניתן על ידי בית המשפט לתקופה זמנית או קבועה,  וכן נייצג אותך במקרה והוגש נגדך כתב אישום בגין עבירות אלימות במשפחה.
משרד עורכי דין אלימות במשפחה דרור סלמן מתמחה בכתבי אישום בגין עבירות אלימות במשפחה, מתמחה בהוצאת צווי הגנה וצווי הרחקה.

עבירות אלימות במשפחה:
חשובה לדעת כי משטרת ישראל במקרים של חשד לאלימות במשפחה ניצבת לעיתים קרובות בפני דילמה הכרוכה בניבוי תוך לקיחת סיכון. בעיה זו קשה במיוחד, שכן סכסוכים משפחתיים רבים מתרחשים "בארבע עיניים", ובפני הגורם החיצוני המעורב אין תמיד מידע עובדתי מוצק שיכול לתמוך בגרסה זו או אחרת.
בשנת 1998 עדכנה משטרת ישראל את מדיניותה, כאשר פתחה מדור לחקירת מקרי אלימות בין בני זוג, מאז למעשה, כל תלונה כנגד בן זוג מיד נחקרת ומובילה להפעלת הליכים פליליים כנגדו, חקירה במשטרה, אישום פלילי, מעצר או מעצר עד תום ההליכים, וענישה. האלימות יכולה לבוא לידי ביטוי בדרכים וצורות שונות כגון אלימות פיזית, אלימות מינית או התעללות נפשית. עבירת האלימות שהותקפת נחשבת ל"אלימות במשפחה" היא התעללות נפשית, פיזית או מינית של בן משפחה אחד במשנהו.   תופעת האלימות במשפחה קיימת משחר ההיסטוריה, אך המודעות הציבורית לבעיה זו ברחבי העולם החלה רק בסוף שנות השישים ותחילת שנות השבעים של המאה העשרים. כאמור, אלימות במשפחה הינה עבירה פלילית בישראל.
יש לדעת כי אלימות במשפחה הינה עבירה על החוק הישראלי. על כן הגורמים האלימים מסתכנים במעצר ימים או במעצר עד תום ההליכים, בענישה ואף במאסר ועל כן זקוקים בדחיפות לייעוץ משפטי מקצועי מעורך דין פלילי מומחה לאלימות במשפחה.

קישורים מומלצים
לשכת עורכי דין
מדינת ישראל הרשות השופטת
רישום דומיין ואחסון אתרים

 

המשרד מייצג לקוחות בכל בתי המשפט ברחבי הארץ

במקרים דחופים ניתן לקבל ייעוץ ראשוני טלפוני ולתאם פגישה 052-2670055


משרד עורכי דין פלילי דרור סלמן ייצוג מקצועי ונחוש, ייעוץ בכל הארץ: אבן יהודה, אופקים, אור יהודה, אילת, אריאל, אשדוד, אשקלון, באר שבע, בית שמש, בני ברק, בת ים, גבעתיים, הוד השרון, הרצליה, טבריה, יהוד, זיכרון יעקב, חדרה, חולון, גבעתיים, רמת גן, בני ברק, יבנה, יהוד, כרמיאל, לוד, רמלה, מודיעין, נהרייה, נס ציונה, נצרת, נתניה, עכו, עפולה, ערד, ראשון לציון, רחובות, רעננה, כפר סבא, צפת, קריית אונו, ירושלים, רמת השרון, תל אביב, חיפה, קריית אתא, קריית ביאליק, קריית גת, קריית ים, קריית מוצקין, קריית מלאכי, קריית שמונה.

Website Builder