דרור  סלמן
משרד עורכי דין פלילי


054-4670055

במשרד עורכי דין דרור סלמן קיימת מחלקה לטיפול בעבירות אלימות במשפחה עבירות אלימות במשפחה: אלימות פיזית - אלימות מינית - התעללות נפשית - אלימות מילולית.
אנו כאן בכדי לעזור לך ולסייע ככול הניתן במקרים שהותקפת או הופעלה נגדך אלימות מינית, אלימות מילולית, אלימות נפשית, אלימות פיזית, אלימות כלכלית ואת זקוקה לצו למניעת הטרדה מאיימת בכדי לשמור על חייך ולהנמיך את גובה הלהבה, לקרר את המריבה והמחלוקת.

דף זה מיועד לנשים  ולגברים, ללא הבדל מין, תוך כוונה לסייע במניעת אלימות במשפחה ולצמצם את התופעה ככול שניתן בארץ.
משרדנו זמין 24 שעות ביממה וניתן לקבל ייעוץ ראשוני טלפוני  052-2670055

הגעת לדף זה ככול הנראה מאחר ואת סובלת מתקיפת בן משפחה.
הופעל נגדך אלימות מינית, אלימות מילולית, אלימות נפשית או אלימות פיזית  ואת זקוקה לצו למניעת הטרדה מאיימת בשל עבירת אלימות במשפחה ואת זקוקה בדחיפות לייעוץ משפטי וסיוע  בקבלת צו הגנה נגד הבעל.
את סובלת מתקיפת בן משפחה? בבית קיימת אלימות? מופעלת נגדך אלימות פיזית, אלימות מינית או התעללות נפשית?  את זקוקה לצו למניעת הטרדה מאיימת בשל עבירת אלימות במשפחה?
החוק למניעת אלימות במשפחה (1991) מאפשר לקורבן אלימות במשפחה להוציא צו הרחקה כנגד הגורם האלים. גם גברים הרואים עצמם שנפגעו מאלימות במשפחה שהופעלה כנגדם,  על ידי בת הזוג, קרי, האישה או החברה, מוזמנים גם כן להסתייע במשרדנו על מנת לקבל ייעוץ משפטי כיצד לפנות לרשויות, למשטרה וכן לבית המשפט על מנת להעניש את הפוגעת בהם.

חשובה לדעת כי משטרת ישראל במקרים של חשד לאלימות במשפחה.
ניצבת לעיתים קרובות בפני דילמה הכרוכה בניבוי תוך לקיחת סיכון. בעיה זו קשה במיוחד, שכן סכסוכים משפחתיים רבים מתרחשים "בארבע עיניים", ובפני הגורם החיצוני המעורב אין תמיד מידע עובדתי מוצק שיכול לתמוך בגרסה זו או אחרת.
בשנת 1998 עדכנה משטרת ישראל את מדיניותה, כאשר פתחה מדור לחקירת מקרי אלימות בין בני זוג, מאז למעשה, כל תלונה כנגד בן זוג מיד נחקרת ומובילה להפעלת הליכים פליליים כנגדו, חקירה במשטרה, אישום פלילי, מעצר או מעצר עד תום ההליכים, וענישה. האלימות יכולה לבוא לידי ביטוי בדרכים וצורות שונות כגון אלימות פיזית, אלימות מינית או התעללות נפשית. עבירת האלימות שהותקפת נחשבת ל"אלימות במשפחה" היא התעללות נפשית, פיזית או מינית של בן משפחה אחד במשנהו.
תופעת האלימות במשפחה קיימת משחר ההיסטוריה, אך המודעות הציבורית לבעיה זו ברחבי העולם החלה רק בסוף שנות השישים ותחילת שנות השבעים של המאה העשרים. כאמור, אלימות במשפחה הינה עבירה פלילית בישראל. יש לדעת כי אלימות במשפחה הינה עבירה על החוק הישראלי. על כן הגורמים האלימים מסתכנים במעצר ימים או במעצר עד תום ההליכים, בענישה ואף במאסר ועל כן זקוקים בדחיפות לייעוץ משפטי מקצועי מעורך דין פלילי מומחה לאלימות במשפחה.

במידה והותקפת על ידי בן זוג.
אנו נייעץ לך ונסייע משפטית על מנת להימנע מפגיעות עתידיות, נכווין אותך כיצד לפעול על מנת להתמודד עם העבירות שבוצעו נגדך ונסייע לך להוציא כנגדו צו הרחקה על ידי בית המשפט לתקופה זמנית או קבועה.
משרד עורכי דין אלימות במשפחה דרור סלמן מומחה לאלימות במשפחה, מתמחה בהוצאת צווי הגנה וצווי הרחקה. החוק למניעת אלימות במשפחה (1991) מאפשר לקורבן אלימות במשפחה להוציא צו הרחקה כנגד הגורם האלים.אנו במשרד עורכי דין דרור סלמן מתמחים בהוצאת צווים בגין אלימות במשפחה.

עבירות אלימות במשפחה

קישורים מומלצים
לשכת עורכי דין
מדינת ישראל הרשות השופטת
רישום דומיין ואחסון אתרים

 

המשרד מייצג לקוחות בכל בתי המשפט ברחבי הארץ

במקרים דחופים ניתן לקבל ייעוץ ראשוני טלפוני ולתאם פגישה 052-267005

משרד עורכי דין פלילי דרור סלמן ייצוג מקצועי ונחוש, ייעוץ בכל הארץ: אבן יהודה, אופקים, אור יהודה, אילת, אריאל, אשדוד, אשקלון, באר שבע, בית שמש, בני ברק, בת ים, גבעתיים, הוד השרון, הרצליה, טבריה, יהוד, זיכרון יעקב, חדרה, חולון, גבעתיים, רמת גן, בני ברק, יבנה, יהוד, כרמיאל, לוד, רמלה, מודיעין, נהרייה, נס ציונה, נצרת, נתניה, עכו, עפולה, ערד, ראשון לציון, רחובות, רעננה, כפר סבא, צפת, קריית אונו, ירושלים, רמת השרון, תל אביב, חיפה, קריית אתא, קריית ביאליק, קריית גת, קריית ים, קריית מוצקין, קריית מלאכי, קריית שמונה.

Website Builder